Hakkımızda

Hakkımızda

Misyon

Kaya Ailesi değerlerine uygun çalışma prensibi ile ; ülke kaynaklarımızın etkin kullanımını sağlayarak ,rekabet edebilir kalite standardında ,düşük maliyette ,yenilikçi ,çevreye duyarlı ,gelişmelere açık ,paydaşlarımızın ve ülkemizin beklentilerini karşılayarak ,global dünyanın sürekli değişen çevresinde bir dünya şirketi olarak yerini almak istemektedir.

 

Şirkete Genel Bakış

KAYA METAL ; Endüstri kuruluşlarının galvaniz ve alüminyum hammadde ihtiyaçlarını karşılamak üzere, deneyimli eleman ve ekibiyle 1996 yılında kuruldu. Talebe bağlı olarak; İnşaat sektörü için, trapezoidal-düz-oluklu galvaniz ve alüminyum malzeme satışını üstlendi. KAYA METAL deneyimli ve uzman satış kadrosu ile başta Ege ve Akdeniz Bölgeleri olmak üzere, yurdumuzun birçok köşesinde hizmet vermektedir. 

ASSAN GALVANİZ-ASSAN ALÜMİNYUM-ASSAN PANEL-TEZCAN ÜRÜNLERİ gibi seçkin markaların bayiliğini yapmak, firmamız KAYA METAL ı piyasada bir süre sonra zirveye taşımıştır. Tabi bu başarıda en önemli faktörlerden biride KAYA METAL ın; Çalışma prensibi olmuştur. 

KAYA METAL yöneticileri işlerini seven, mesleklerine saygılı ve deneyimli elemanlar ve Ekibiyle Siz değerli Müşterilemize Hizmet vermektedir.. İşi yalnızca masa başında değil, her türlü koşullarda ve doğrudan birebir takip ederek, ekip çalışmasının başarıya ulaşacağına inanan bir gruptur. Her geçen gün de kendini yenilemektedir. Bugün, sürekli artan ürün gamı ile Yapı Market olarak hizmet vermektedir.En önemiliside milli olmaya çalışmamız. inşaat sektöründe yurt dışında üretilen ve oldukça pahalı ürünlere çözüm bulup millileştirmeyi yaptık